ZIMOWA CZAPKA

18/01/2020

Zima nie musi być nudna. Wykorzystaj czas i przygotuj się na ferie. Na każdy zimowy wyjazd przyda się ciepła i wygodna czapka. Możesz ją zrobić dla siebie lub swojego dziecka, bo specjalnie wybrana włóczka sprawi, że nikt nie będzie chciał jej zdjąć. Wybierz swój kolor i ruszaj do nas, bo na warsztatach jak zwykle czekać będzie na Ciebie instrukcja, fachowa pomoc i miła atmosfera.

18 stycznia 2020, godz. 10.00-13.00

Koszt warsztatów: 100 zł / 50 zł z własnymi materiałami

Zapisy:

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las

Ul. Szkolna 16, 62-002 Suchy Las

tel. 61 2500 400 i 61 2500 402

Kolory materiałów do wyboru:

Wzornik kolorów_włóczka_Drops Big Merino

Trudno jest mi pisać o sobie, zdecydowanie wolę pracować nad moimi nowymi, szydełkowymi pracami. Jestem Agnieszka i z wykształcenia jestem nauczycielem nauczania początkowego i wychowania przedszkolnego. Jestem też mamą i żoną. W pracy nauczyciela wiele razy wykorzystywałam swoje umiejętności i kreatywne podejście, aby wyczarować coś z niczego i ciekawie poprowadzić zajęcia. Szydełkiem posługuje się od dzieciństwa, nauczyła mnie go babcia. Ona robiła serwetki, ja ubranka dla lalek. Potem wymyślałam ubrania dla siebie, rodziny i znajomych. Dużo rzeczy trafiło do szuflady niepokazywanych nikomu. Dzięki mężowi uwierzyłam, że moje umiejętności są warte tego aby je rozwijać, a prace aby je pokazać szerszemu gronu. Stąd decyzja o  podjęciu się prowadzenia warsztatów szydełkowych, na które wszystkich serdecznie zapraszam.