Dzień Dobry Sztuko 2015

24/04/2015 - 25/04/2015

plakat_dds_druk2_ai

Zapraszam do udziału w X Przeglądzie Młodego Teatru Wielkopolski DZIEŃ DOBRY SZTUKO 2015 organizowanego przez Poznańską Fundację Artystyczną oraz Centrum Kultury i Bibliotekę Publiczną Gminy Suchy Las. DZIEŃ DOBRY SZTUKO to okazja do zaprezentowania swojego spojrzenia na rzeczywistość, spotkania z grupami z całej Wielkopolski, wymiana doświadczeń oraz warsztaty z muzykami, aktorami i scenografami.

Przegląd skierowany jest do grup teatralnych działających w szkołach, ośrodkach kultury, świetlicach itp. W tym roku zachęcamy do udziału w następujących kategoriach wiekowych:

• I kategoria – szkoły podstawowe klasy I-III,
  • II kategoria – szkoły podstawowe klasy IV-VI,
  • III kategoria – szkoły gimnazjalne,
  • IV kategoria – szkoły średnie.

O klasyfikacji grupy do poszczególnej kategorii wiekowej decyduje wiek większości członków zespołu.

Podstawą zgłoszenia zespołu było nadesłanie do 22 stycznia 2015 roku płyty CD lub DVD z nagraniem spektaklu oraz wypełnionej karty zgłoszeniowej. –Przyjmowanie zgłoszeń zostało zakończone!

Dzień Dobry Sztuko 2015 regulamin

karta zgłoszeniowa

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Finał X Przeglądu Młodego Teatru Wielkopolski Dzień Dobry Sztuko 2015 odbędzie się w dniach 24-25 kwietnia 2015 r.

#DDS2015