XIII Przegląd Młodego Teatru Wielkopolski – Dzień Dobry Sztuko 2018

02/01/2018 - 14/04/2017

logo-dds

Zapraszamy do udziału w XIII Przeglądzie Młodego Teatru Wielkopolski DZIEŃ DOBRY SZTUKO 2018 organizowanym przez Poznańską Fundację Artystyczną oraz Centrum Kultury i Bibliotekę Publiczną Gminy Suchy Las. DZIEŃ DOBRY SZTUKO to okazja do zaprezentowania swojego spojrzenia na rzeczywistość, spotkania z grupami z całej Wielkopolski, wymiana doświadczeń oraz warsztaty z muzykami, aktorami i scenografami.

Przegląd skierowany jest do grup teatralnych działających w szkołach, ośrodkach kultury, świetlicach itp. W tym roku zachęcamy do udziału w następujących kategoriach wiekowych:

• I kategoria – szkoły podstawowe klasy I-III,
  • II kategoria – szkoły podstawowe klasy IV-VII,
  • III kategoria – szkoły gimnazjalne,
  • IV kategoria – szkoły ponadpodstawowe/ ponadgimnazjalne.

Uwaga! O kwalifikacji grupy do poszczególnej kategorii wiekowej decyduje wiek większości członków zespołu.

Na Wasze karty zgłoszeniowe wraz z zapisem prezentacji spektaklu na nośniku elektronicznym czekamy do 16 lutego 2018r.

Zachęcamy do zgłaszania się!

REGULAMIN DZIEŃ DOBRY SZTUKO 2018

Karta zgłoszenia DDS_2018