XI Przegląd Młodego Teatru Wielkopolski Dzień Dobry Sztuko 2016

22/04/2016 - 23/04/2016

plakat A3

Zapraszamy serdecznie na XI Przegląd Młodego Teatru Wielkopolski „Dzień Dobry Sztuko”.  Ponownie mamy okazję do obcowania ze sztuką, do spotkania młodych ludzi z całej Wielkopolski, wymieniania doświadczeń i poznawania nowej twórczości młodych artystów. Mamy nadzieję, że 22 i 23 kwietnia od godz. 14.00, w spotkaniach „Dzień Dobry Sztuko”, oprócz grup teatralnych zakwalifikowanych do ścisłego finału, udział wezmą także mieszkańcy Wielkopolski, których serdecznie zapraszamy!

PROGRAM:

22 kwietnia 2016, godz. 14.00
Spektakl poza konkursem: spektakl „Czy wiecie, że…” Marty Guśniowskiej POCIĄG TEATRALNY z Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu

Pokazy konkursowe:

* Teatr BEZ GRANIC z Zespołu Szkół im. O. M. Żelazka w Chludowie
* Grupa teatralna PEREŁKA ze Szkoły Podstawowej im. A. i W. Niegolewskich w Opalenicy
* Grupa Teatralna SZKOLACZKI ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Wągrowcu
* Teatr HAK z Ośrodka Upowszechniania Kultury w Wysokiej
* MODRAKI ze Szkoły Podstawowej nr 83 w Poznaniu

PRZERWA

* Teatr SZPILKA ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Turku * Fantazja II ze Szkoły Podstawowej w Czerwonaku
*Teatr PINOKIO z Młodzieżowego Domu Kultury Iskra w Pile
* Teatr MY I… ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Wągrowcu

23 kwietnia 2016, godz. 14.00
* Grupa Teatralna 10,50 z Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy w Koźminie Wielkopolskim
* Teatr NA DODATEK ze Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Rodzinom AMICI w Poznaniu
* MPF z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu
* PRÓBOWNIA z Chodzieskiego Domu Kultury w Chodzieży

PRZERWA

* Teatr LUSTRO z I Liceum Ogólnokształcącego w Pile
*Teatr BEZ (PRE)TEKSTU z I Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu
* Teatr TU z Liceum Ogólnokształcącego w Czarnkowie
*Zespół PRZY OKAZJI z Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie Podgórnym

Film poza konkursem
LABORATORIUM ZMYSŁÓW film paradokumentalny z udziałem m.in. uczestników poprzednich edycji Przeglądu. Realizatorzy- Agnieszka Gierach, Joanna Waluszko, Katarzyna Ksenicz, Grzegorz Babicz, Paweł Wódczyński, Bogdan Żyłkowski, CK ZAMEK, Poznańska Fundacja Artystyczna. Wykonawcy –osoby niewidzące, niedowidzące, osoby niesłyszące i niedosłyszące, osoby z dysfunkcjami ruchu -Zespół BEZSENNI z Ośrodka Szkolno –Wychowawczego Dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej im. Z. Tylewicza w Poznaniu, osoby ze Studia Teatralnego PRÓBY oraz rodzice, opiekunowie, wychowawcy.

Dziękujemy wszystkim zespołom za nadesłane zgłoszenia. Poniżej przedstawiamy listę zespołów zakwalifikowanych przez Radę Artystyczną do II etapu Przeglądu Młodego Teatru Wielkopolski Dzień Dobry Sztuko:

kategoria I

Bogdan Żyłkowski

Rada Artystyczna
Przeglądu Młodego Teatru Wielkopolski Dzień Dobry Sztuko 2016

Szczegółowe informacje, regulamin i kartę zgłoszeniową znajda Państwo poniżej:

REGULAMIN DZIEŃ DOBRY SZTUKO 2016

Karta zgłoszeniowa DDS2016

Przegląd Młodego Teatru Wielkopolski odbywa się pod Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka
oraz patronatem medialnym Gazety Sucholeskiej oraz Sucholeskiej Telewizji Internetowej.

stopka