Warsztaty szydełkowe KOSZE, KOSZYKI, KOSZYCZKI

Szydełkujemy KOSZE, KOSZYKI, KOSZYCZKI
– okrągłe
– kwadratowe

Zapraszamy na kolejne warsztaty szydełkowania!

W związku z dużym zainteresowaniem 24 marca spotkamy się aż dwa razy o godz. 10.00 i 15.00. Na popołudniowy warsztat są jeszcze wolne miejsca.
Tym razem poznamy technikę wyplatania za pomocą szydełka koszyków o podstawie koła i kwadratu.

Dodatkowo dowiesz się czym jest rękodzieło i doświadczysz, dlaczego tak dobrze uwalnia od stresu i uczy cierpliwości.
Uwaga: skutecznie infekujemy pasją szydełkowania!

Warsztat przeznaczony jest dla osób nie posiadających doświadczenia oraz dla tych, które chciałyby sobie przypomnieć podstawy szydełkowania. Jeśli szydełkowanie nie jest Ci obce, dołącz do nas i tak. Spędź miło czas w kreatywnym towarzystwie i poszerz swoje umiejętności o nowe techniki.

Jeśli szukasz nowych doświadczeń i pomysłów, interesujesz się projektami DIY, nudzą Cię gotowe propozycje, pragniesz tworzyć… TE warsztaty są właśnie dla Ciebie.

Przy wsparciu prowadzącej samodzielnie i własnoręcznie wykonasz bawełniany kosz, będący modnym i funkcjonalnym elementem wyposażenia wnętrz w stylu skandynawskim.

Nie czekaj, bo miejsca na warsztaty szydełkowania szybko się zapełniają!

24 marca, godz. 10.00-13.00 oraz 15.00-18.00

CKiBP, ul. Szkolna 16, tel. 612 500 400/ 612 500 402

Koszt:
105 zł – z materiałami dodatkowymi (szydełko i 200 m bawełnianego sznurka)
45 zł – z własnymi materiałami
(z samorządową Kartą Dużej Rodziny rabat 25%)

Ilość miejsc ograniczona!
Zapisy do 20 marca.

Kreatywny warsztat poprowadzi Anna Jakubiak, miłośniczka rękodzieła, do it yourself (DIY), projektantka autorskich zabawek dedykowanych, szydełkowanych w nurcie slow toys, pomysłodawczyni marki Zielony Groszek.

„Szydełkowanie i kolorowe kłębki włóczek istnieją w moim życiu od zawsze. Dorastałam w poczuciu szacunku do ręcznej pracy i jej efektów. Miłością do włóczek zaraziłam się, kiedy byłam dzieckiem, a czas płynął wolniej. Otaczają mnie wspomnienia, w których niesforne kłębki wielobarwnych włóczek uciekając z kolan mojej mamy rozbiegały się po dywanie, tworząc magiczną sieć. Będąc małą dziewczynką wpadłam w tę sieć po uszy i do dziś jest ona
moim bezpiecznym domem. To mama pokazała mi, jak trzymać szydełko. Nauczyła mnie pierwszych ściegów i że wszystko jest możliwe, a ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Ta świadomość daje niezwykłe poczucie WOLNOŚCI – to WOLNOŚĆ TWORZENIA.”
Anna Jakubiak
Zielony Groszek, tel. +48 503620292,