Teatr w kropki

07/05/2017

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las serdecznie zaprasza 7 maja 2017 r. o godz. 11.00 na spektakl pt. „Przygody Mamy Mu i Pana Wrony” w wykonaniu Teatru w kropki. Lalkowe miniatury teatralne zostaną przedstawione na podstawie książek Jujji Wieslander i Tomasa Wieslandera.

Przygody Mamy Mu i Pana Wrony to spotkanie z nietypową krową Mamą Mu, która podpatruje zabawy dzieci i chce się bawić tak jak one, podczas gdy jej marudny przyjaciel Pan Wrona stara się wybić jej to z głowy. Dzieci poznają postaci o skrajnie różnych charakterach, na przykładzie których nauczą się, że przyjaźń jest możliwa pomimo różnic oraz, że warto dążyć do realizacji marzeń na przekór przeciwnościom. A wszystko to przedstawione jest w bardzo zabawny sposób.

Serdecznie wszystkich zapraszamy.

Bezpłatne wejściówki do odbioru:

Biblioteka Publiczna w Suchym Lesie, ul. Szkolna 16

Filia biblioteczna w Chludowie, ul. Szkolna 2