Teatr Bajeczny „Morskie opowieści” UWAGA SPEKTAKL O GODZINIE 9.00. ODWOŁANY!

17/08/2017

UWAGA! SPEKTAKL O GODZINIE 9.00  ODWOŁANY!

ZAPRASZAMY NA GODZINĘ 11.00 🙂

Podczas spektaklu Morskie opowieści Teatr Bajeczny zabierze nas do głębin wód władanych przez potężnego Posejdona, gdzie  życie na pozór toczy się bardzo spokojnie. Cóż kryje w swoich odmętach piękna, barwna morska toń? Podwodny świat to kraina, w której mieszkają  błyszczące, wielobarwne wspaniałe syreny, majestatyczne perły czy tęczowe rybki. Sreberek jest rybą wyglądającą zupełnie inaczej niż pozostałe. Stworzonko o wielkim sercu i mądrości uznawane jest wśród morskich istot za brzydkie i odmienne. Czy borykający się na co dzień z brakiem akceptacji bohater, ukażę swoją wspaniałą wartość?

Morskie Opowieści to bajka dla dzieci niosąca ze sobą szereg uniwersalnych prawd o  poszanowaniu drugiego człowieka i tolerancji. Głównym przesłaniem bajki jest piękny morał, iż każdy zasługuje na akceptację i uznanie, beż względu na to, co posiada i jak wygląda.

W morskim spektaklu słowo splata się z żywą muzyką i tańcem, a mali widzowie czynnie mogą w nim uczestniczyć.

Zapraszamy wszystkie przedszkolaki!

17 sierpnia 2017, godz.11.00

Sala Widowiskowa CKiBP

Bilety: 5 zł do nabycia  od 14.07.2017 w sekretariacie CKiBP (pon.-pt. w godz. 8.00-16.00) i na www.bilety24.pl