WARSZTATY SZYDEŁKOWANIA

TOREBKA

30 listopada 2019, godz. 10.00-13.00

Szukasz dla siebie czegoś nowego na jesień? A może nowa torebka? Na tych warsztatach możesz wykonać ją sama. Torebka „Gwiazdka” to idealny shopper bag, który może Ci towarzyszyć w pracy i na zakupach a nietuzinkowy ścieg i kolory jakie sobie zamarzysz przyciągną niejedno spojrzenie. Na miejscu, jak zawsze czekać będzie na Ciebie gotowa instrukcja, fachowa pomoc i miłe towarzystwo.

Koszt warsztatów: 100 zł / 50 zł z własnymi materiałami

Zapisy:

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las

Ul. Szkolna 16, 62-002 Suchy Las

tel. 61 2500 400 i 61 2500 402

Kolory materiałów do wyboru:

Trudno jest mi pisać o sobie, zdecydowanie wolę pracować nad moimi nowymi, szydełkowymi pracami. Jestem Agnieszka i z wykształcenia jestem nauczycielem nauczania początkowego i wychowania przedszkolnego. Jestem też mamą i żoną. W pracy nauczyciela wiele razy wykorzystywałam swoje umiejętności i kreatywne podejście, aby wyczarować coś z niczego i ciekawie poprowadzić zajęcia. Szydełkiem posługuje się od dzieciństwa, nauczyła mnie go babcia. Ona robiła serwetki, ja ubranka dla lalek. Potem wymyślałam ubrania dla siebie, rodziny i znajomych. Dużo rzeczy trafiło do szuflady niepokazywanych nikomu. Dzięki mężowi uwierzyłam, że moje umiejętności są warte tego aby je rozwijać, a prace aby je pokazać szerszemu gronu. Stąd decyzja o  podjęciu się prowadzenia warsztatów szydełkowych, na które wszystkich serdecznie zapraszam.