Sucholeska Noelka

16/12/2017

Tradycyjnie w grudniu zapraszamy wszystkich na spotkanie w świątecznym klimacie – Sucholeską Noelkę! 16 grudnia w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej w Suchym Lesie nie zabraknie atrakcji dla mniejszych i większych.

Zaczniemy twórczo – warsztatami na których będzie można zrobić zimowy pompon (dekorację na choinkę, zawieszkę, ozdobę czapki) albo pomalować bombkę czy aniołka.

Wszyscy, którzy lubią prace artystyczne z elementami majsterkowania na pewno nie mogą doczekać się konkursu na Szopkę Bożonarodzeniową (zgłoszenia przyjmujemy 11 grudnia w godz. 9.00-18.00). Konkurs ten co roku cieszy się dużym zainteresowaniem dzieci i dorosłych. Ogłoszenie zwycięzców tegorocznego konkursu na Szopkę Bożonarodzeniową nastąpi właśnie podczas Sucholeskiej Noelki około godziny 17.00. Nagrodzone prace będzie można oglądać do 8 stycznia.

Tuż po rozdaniu nagród w konkursie na Szopkę Bożonarodzeniową, odbędzie się losowanie nagród niespodzianek. Dlatego nie zgubcie losów, które będziemy Wam rozdawać przy wejściu. Każdy bierze udział w loterii! Nagrodami są m.in. wejściówki na nasze najbliższe spektakle i koncert zespołu Vox, karnety na udział w zajęciach i warsztatach w CKiBP, rękodzieło i wiele innych.

O świąteczny muzyczny klimat dbać będą uczestnicy zajęć nauki śpiewu w CKiBP. Będzie to wstęp do koncertu duetu Sióstr Hybiak . Dla Kasi i Gosi Hybiak muzyka i śpiew to to, co kochają najbardziej. Ukierunkowane na soul, r’n’b, pop, rock razem stworzyły duet, którym zdobyły dużą sympatię widzów programu The Voice of Poland. Koncert zakończymy wspólnym śpiewaniem.

W takie dni nie zapominajmy też o innych. W godzinach 9.00-14.00 w sali widowiskowej stacjonować będzie Klub Honorowych Dawców Krwi z Biedruska Błękitna Kropelka, a koło godziny 16.00 wspólnie z Ośrodkiem Pomocy Społecznej otworzymy Stacjonarną Skarbonę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Cudowną pamiątką z Sucholeskiej Noelki będą zdjęcia z fotobudki!

Jeżeli artystyczne emocje sprawią, że poczujecie mały głód, od godziny 16.00 na dziedzińcu będzie na Was czekał barszcz z pasztecikiem (ilość porcji ograniczona).

Na zakończenie niespodzianka – pokaz tańca z ogniem na dziedzińcu CKiBP!

Serdecznie zapraszamy! Mile widziane stroje świąteczne!

16 grudnia 2017 r., godz. 9.00.- 21.00.

Sala widowiskowa i hol CKiBP

Suchy Las, ul. Szkolna 16.