Spotkanie autorskie z Ryszardem Chruszczewskim Koncert Kapeli „Zza Winkla”

18/01/2017

Mieszkancy Suchy las - okladka twarda-1

Wójt Gminy Suchy Las zaprasza na prezentację książki „Mieszkańcy Gminy Suchy Las i okolic w Powstaniu Wielkopolskim” i spotkanie autorskie z Ryszardem Chruszczewskim,które odbędzie się w środę 18 stycznia 2017 roku o godz. 17:00. w sali widowiskowej Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy Suchy Las przy ulicy Szkolnej 16          w Suchym Lesie. Spotkanie ma charakter otwarty, na którym będzie można nabyć premierową książkę.

Po spotkaniu o godz. 18.30 odbędzie się koncert nowotomyskiej kapeli „Zza Winkla”.

1_zza

Kapela „Zza Winkla”, a właściwie KAPELO – KABARET prezentuje rodzaj małego teatru, w którym jest miejsce na skecze, żarty, humor sytuacyjny. Z Kapelą „Zza Winkla” – DOBRA ZABAWA – ANI CHWILI NUDY !.

18 stycznia 2017 r., godz. 17.00

Sala widowiskowa CKiBP

Suchy Las, ul. Szkolna 16.

WSTĘP WOLNY!