SPOTKANIE AUTORSKIE Z MAGDĄ UMER

24/03/2017

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las serdecznie zaprasza 24 marca 2017 r. o godz. 19.00 na spotkanie autorskie z dziennikarką, piosenkarką i aktorką Magdą Umer. Reżyserką, scenarzystką, autorką recitali, filmów dokumentalnych, a także wywiadów telewizyjnych.

Springer_slider na główną

Magda Umer jest autorką, bądź współautorką książek: „Agnieszki Osieckiej i Jeremiego Przybory listy na wyczerpanym papierze” (2008), „Jak trwoga, to do bloga” (2008), „Jak trwoga, to do bloga 2008-2009” (2012) oraz „Zły chłopiec (Bogusław Linda w rozmowie z Magdą Umer)” (2015).

W 2000 r. za wybitne zasługi w działalności w ruchu studenckim, za osiągnięcia w pracy zawodowej i społecznej została odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Dziewięć lat później, podczas jubileuszowego recitalu z okazji 40-lecia pracy artystycznej, artystka odebrała Złoty Medal „Zasłużony Kulturze – Gloria Artis”.

Z Andrzejem Poniedzielskim, od 2006 r. prowadzi blog pod tytułem „Chlip-Hop, czyli jak trwoga, to do bloga”

Spotkanie poprowadzi Jarosław Borowiec.

Serdecznie wszystkich zapraszamy.

Bezpłatne wejściówki do odbioru:

Biblioteka Publiczna w Suchym Lesie , ul. Szkolna 16

Filia biblioteczna w Chludowie, ul. Szkolna 2