Spotkanie autorskie z Karoliną Korwin Piotrowską

22/11/2019

Polska dziennikarka radiowa i telewizyjna, felietonistka, pisarka.
Uwielbia to, co robi i słynie z niezwykle ciętego języka. Sama o sobie mówi:

– Kocham ten zawód. Nie umiem nic innego. Nie będę ściemniać. Myślę, że urodziłam się po to, aby być dziennikarzem.

Z wykształcenia natomiast jest historykiem sztuki, z zamiłowania promotorką kultury, znawczynią filmu i ogromną miłośniczką psów. Pracowała w Radiu Kolor u boku Wojciecha Manna i Krzysztofa Materny, w Radiu Zet, Radiu PiN, telewizji E! Entertainment, zawsze prowadząc autorskie programy. Była szefem promocji filmu Ogniem i mieczem Jerzego Hoffmana na targach w Cannes, pracowała również w biurze prasowym filmu Pianista Romana Polańskiego. Szefowała działom i redakcjom w magazynach Pani, Uroda, Marie Claire, Sukces, Party, portalach Plejada i tvn.pl. Obecnie prowadzi w TVN Style program Magiel towarzyski, jej głos można usłyszeć na antenie Antyradia, pisze także felietony do wielu czasopism. Ponadto jest twórcą kilku publikacji: Bomba, czyli alfabet polskiego szołbiznesu (2013), Ćwiartka raz (2014), Krótka książka o miłości (2016), Sława (2017), #wrzenie (2019).

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las serdecznie zaprasza wszystkich na spotkanie autorskie z dziennikarką, które odbędzie się 22 listopada o godzinie 17.30. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, należy jednak wcześniej pobrać darmową wejściówkę z biblioteki w Suchym Lesie oraz w filiach bibliotecznych w Złotnikach oraz Chludowie.