Spektakl SHABADABADA czyli …PODWÓRKOWY savoir vivre – MIESIĄC TEATRU

01/03/2016

fot. Teatr FuzjaMarzec jest miesiącem, w którym teatr jest szczególnie widoczny, bowiem 27 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Teatru, święto wszystkich, którzy tworzą teatr i jego rzeczywistość (Międzynarodowy Dzień Teatru został ustanowiony w 1961 roku przez Międzynarodowy Instytut Teatralny i obchodzony jest na całym świecie).

Świętowanie rozpoczniemy 1 marca 2016r. (godz. 10.00, 11.30) zapraszając, nie tylko najmłodszych, na najnowszy spektakl Teatru Fuzja SHABADABADA czyli …PODWÓRKOWY savoir vivre.

Dylematy i problemy,
o czym niby wszyscy wiemy,
to jak jemy jak siedzimy,
o „dzień dobry” czy mówimy?
Jak się ubrać, co jest w modzie,
czy przystoi spać w ogrodzie?
Kto z was wie niech wiedzą błyśnie
jak myć zęby i czy wszystkie?

Wesoły, ciekawy i pouczający spektakl dla widzów w każdym wieku, od lat 4-104.

Autorzy : Agnieszka Mikulska,Tomasz Rozmianiec, Jakub Woźniak
TEATR FUZJA jest poznańskim teatrem alternatywnym. Teatr rozpoczął działalność w 2006 r. Liderami i założycielami są reżyserzy i aktorzy – Anna i Tomasz Rozmianiec. Fuzja ruchu, dźwięku, obrazu, rytmu i słowa, to język teatru, w którym zespół realizuje się najpełniej.

Termin: 1 marca 2016 r., godz. 10.00 oraz 11.30

Miejsce: Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy suchy Las

ul. Szkolna 16, Suchy Las

Bilety: 5 zł / os