Ogłaszamy KONKURS Sleeveface 2020, czyli ubierz się w książkę!

Około 2006 roku za sprawą mediów społecznościowych Carla Morrisa i Johna Rostrona po raz pierwszy usłyszeliśmy o „sleeveface”. Od tego czasu moda na ubieranie się w książki opanowała tysiące czytelników na całym świecie.

Co to jest sleeveface? To zdjęcie osoby zasłoniętej przez okładkę książki, płyty winylowej lub czasopisma, które tworzy iluzję połączenia bohatera tej okładki z pozującym do zdjęcia czytelnikiem.

W zeszłym roku mieliśmy okazję zobaczyć wystawę zaaranżowaną przez Bibliotekę teraz zapraszamy do zabawy naszych czytelników! Wybierzcie okładkę, która Was zainspiruje: ulubioną powieść, czasopismo lub bajkę i twórczo ją zinterpretujcie. Można dopełnić okładkę odpowiednio dobranym strojem, rekwizytem lub aranżacją przestrzeni – stwórzcie własną książkową „drugą skórę”.

Prace w formie cyfrowej przyjmujemy od 01.03.2020r. do 03.04.2020r. Należy wysłać je na adres biblioteka@osrodekkultury.pl

Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy do pobrania:

Regulamin konkursu 2020

Formularz zgłoszeniowy 2020