Recital Zbigniewa Zamachowskiego

15/03/2019

15 marca zapraszamy do sali widowiskowej Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Suchym Lesie na Recital Zbigniewa Zamachowskiego.

Podczas koncertu usłyszymy utwory autorskie Zbigniewa Zamachowskiego (między innymi „Credo życiowe”, „W małym miasteczku”) oraz oryginalne interpretacje piosenek znanych twórców: Jerzego Wasowskiego, Jeremiego Przybory, Wojciecha Młynarskiego, Włodzimierza Korcza, Jaromira Nohavicy, Krzesimira Dębskiego, Jerzego Satanowskiego, Edwarda Stachury, Piotra Bukartyka i wielu innych.

Wykonawca śpiewa również utwory pochodzące z przedstawienia Teatru Syrena – „Zamach na MoCarta”, a więc przede wszystkim, przebój radiowej Trójki – „Kobiety jak te kwiaty”.

Zbigniew Zamachowski, to aktor teatralny i filmowy, którego talent muzyczny wraz z perfekcyjną techniką i kulturą wokalną sprawiają, że wykonywane piosenki na długo zostają w pamięci.

W programie Zbigniewowi Zamachowskiemu towarzyszył będzie pianista, kompozytor i aranżer – Roman Hudaszek.

15 marca 2019 r., godz. 19.00
Sala widowiskowa CKiBP
Suchy Las, ul. Szkolna 16.
Bilety: 50/40 zł do nabycia w sekretariacie CKiBP (pon. 9.30-17.30, wt.-pt. 8.00-16.00) oraz na www.bilety24.pl.