Recital kabaretowy Artura Andrusa

17/10/2014

Niewymuszony, inteligentny żart, ogromny dystans do siebie, celne spostrzeżenia, niesamowicie trafne puenty – tak w wielkim skrócie można opisać występy Artura Andrusa. Występy, które będziemy  mieli okazję zobaczyć na żywo 17 października o godz. 19.00, gdy w sali widowiskowej Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej pojawi się wraz z zespołem na recitalu kabaretowym.

artur-andrus

Artur Andrus to dziennikarz, artysta kabaretowy, poeta, autor tekstów piosenek, pisarz, piosenkarz, laureat konkursu „Mistrz Mowy Polskiej”. Na co dzień redaktor trójkowej „Powtórki z rozrywki”, znany i lubiany konferansjer różnych spotkań kabaretowych, komentator „Szkła kontaktowego”.

Płyta Artura Andrusa „Myśliwiecka”, która zawiera takie hity jak: „Piłem w Spale, spałem w Pile”, „Ballada o Baronie”, „Niedźwiedziu i Czarnej Helenie” i wiele innych uzyskała status Podwójnie Platynowej Płyty – oznacza to, że płytę kupiło ponad 60 tysięcy osób ! Andrus, jako jeden z czołowych polskich satyryków i artystów kabaretowych z tzw. „wyższej półki”, wie doskonale, jak rozbawić słuchaczy. To właśnie przede wszystkim znakomitymi, pełnymi humoru i gier słownych tekstami piosenek uwodzi nas „Myśliwiecka”. Utwory m.in. z tej płyty usłyszymy na recitalu w Suchym Lesie!

Arturowi Andrusowi towarzyszą muzycy:

Wojciech Stec – fortepian, gitara

Łukasz Borowiecki – kontrabas, akordeon

Łukasz Poprawski – saksofony

Paweł Żejmo – perkusja

17 października 2014r., godz. 19.00

Sala widowiskowa

Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej

Ul. Szkolna 16, Suchy Las

Bilety: normalny 50 zł, ulgowy 40 zł

W sprzedaży od 1 września  w sekretariacie  CKiBP oraz na stronach internetowych bilety24.pl

zajac-foto