PRZYWITAJ WIOSNĘ NOWĄ TOREBKĄ ♥

23/02/2019

PRZYWITAJ WIOSNĘ NOWĄ TOREBKĄ

23 lutego 2019, godz. 10.00-13.00

Dni robią się coraz dłuższe, a słońce coraz częściej zagląda przez okno. Niebawem na drzewach pojawią się soczyście zielone pąki, a powietrzu poczujesz zapach nadchodzącej wiosny. Koniecznie wyjdź wtedy na spacer z modną własnoręcznie wykonaną torebką ♥

Zapraszamy na warsztaty szydełkowania, podczas których nauczysz się podstaw szydełkowania oraz poznasz bardziej zaawansowane sploty. Dowiesz się w jaki sposób wykonać modną wiosenną torebkę. Otrzymasz wydrukowaną instrukcję oraz solidne know-how, a wszystko przećwiczysz w kreatywnej grupie pod okiem eksperta.

Kosz warsztatu: 100 zł / 50 zł z własnymi materiałami

Kolory do wyboru:

WYSZYDEŁKUJ SOBIE ODROBINĘ PRZYJEMNOŚCI

WEŹ UDZIAŁ W WARSZTATACH

Cykl warsztatów szydełkowania przeznaczony jest dla osób nie posiadających doświadczenia oraz dla tych, które chciałyby sobie przypomnieć podstawy szydełkowania. Jeśli szydełkowanie nie jest Ci obce, dołącz do nas i tak. Spędź miło czas w kreatywnym towarzystwie i poszerz swoje umiejętności o nowe techniki.

Jeśli szukasz nowych doświadczeń i pomysłów, interesujesz się projektami DIY, nudzą Cię gotowe propozycje, pragniesz tworzyć… TE warsztaty są właśnie dla Ciebie.

Z nami dowiesz się, czym jest rękodzieło i doświadczysz, dlaczego tak dobrze uwalnia od stresu i uczy cierpliwości, rozbudza kreatywność.

Przyjdź z przyjaciółką, córką, mamą… Zrób sobie i/lub bliskiej Ci osobie prezent – spędź dobrze czas.
Zgłoś swój udział w warsztatach, które przygotowała i poprowadzi Anna Jakubiak – projektantka szydełkowych zabawek Slow Toys, twórczyni marki Zielony Groszek, która dzielenie się pasją uważa za sens swojej pracy.

*warsztaty przeznaczone są dla wszystkich, którzy marzą, aby rozpocząć nową przygodę z rękodziełem, jak również dla prawdziwych szydełkowych ninja 🙂

Zapisy:

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las