WAKACJE 2016

27/06/2016 - 26/08/2016

wakacje

Już niebawem 9 tygodni wakacji- utęsknionych, upragnionych, oby gorących i radośnie spędzonych! Przedstawiamy oferty półkolonii i warsztatów, obywających się w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej w Suchym Lesie.

WAKACYJNA AKADEMIA PRZYGODY

Terminy: 08.08 – 12.08,   16.08 – 19.08  (półkolonia 4-dniowa)

Wiek: 6-10 lat

Półkolonie odbywać się będą w 2 wariantach czasowych:

• I wariant: 8:30-14:30 (6 h)
  • II wariant: 8:30-15:30 (7 h)

Podczas tygodnia półkolonii odbędzie się:

– Robotyka dla Juniora: zajęcia z bricks 4 kidz: uczymy, bawimy, budujemy z LEGO

– Dzień rozrywki: pokaz filmu  (seans z popcornem), teleturniej „Jaka to melodia?”,
konkurs talentów z nagrodami

– Dzień ekologa – ekologia jest cool: warsztaty ekologiczne, drugie życie surowców wtórnych

– Sport na wesoło: zawody sportowe na świeżym powietrzu, wyjście na kręgle i na basen do
Parku Wodnego Octopus

Zapewniamy:

– 2 doświadczonych opiekunów

– materiały i środki dydaktyczne

– ciepłe i zimne napoje

– podwieczorek  (jogurt, owoc, słodka bułka), drugie śniadanie dzieci  przynoszą z domu

– bilet wstępu na kręgle, bilet wstępu na basen

– jednodaniowy obiad w cenie 10 zł – możliwość wykupienia obiadów wg potrzeb

Cena półkolonii letnich:

• 230 zł ( I wariant: 6h, 5-dniowy)
  • 250 zł (II wariant: 7h, 5-dniowy)
  • 200 zł ( I wariant: 6h, 4-dniowy)
  • 220 zł (II wariant: 7h, 4-dniowy)
  • obiad: 10 zł
  • zniżka na drugie i kolejne dziecko z rodziny: 10 %

INFORMACJE I ZAPISY: 604 328 150, od 17.06 do 03.07: 600 543 018

Organizatorem Wakacyjnej Akademii Przygody jest: Centrum Edukacji i Rozwoju Rodziny Razem.

PÓŁKOLONIE LETNIE Z MAŁYM INŻYNIEREM to codzienna dawka niezwykłej nauki i świetnej zabawy.

Two cute children at chemistry lesson making experiments

22-26 sierpnia, godz. 8.00-17.00 – Robotyka LEGO Mindstorms NXT (7-15 lat) – Na każdych zajęciach uczestnicy zdobywają wiedzę z  budowy i programowania robotów. Warsztaty rozpoczynają się prostymi konstrukcjami robotów dla początkujących, przechodzących na kolejnych stopniach zaawansowania w skomplikowane konstrukcje. Pokonywanie przepaści, zawody robowyścigówek, walki sumo – to tylko kilka możliwości, jakie daje Lego Mindstorms. Kursy Małego Inżyniera pozwalają przyswoić dzieciom podstawowe pojęcia z robotyki, elektroniki, informatyki, fizyki, a nawet konstrukcji maszyn.

Zapewniamy:

• 5-dniowe warsztaty z robotyki, eksperymentów (zajęcia od poniedziałku do piątku od 9.00 do 16.00);
• opiekę w godzinach 8.00-17.00 (możliwa dodatkowa świetlica)
• opiekę wykwalifikowanych instruktorów;
• pełne wyżywienie (drugie śniadanie, obiad, podwieczorek, przekąski oraz soki owocowe);
• materiały dydaktyczne;
Cena: 680 zł
Cena promocyjna:  600zł
(szczegóły na http://www.malyinzynier.pl/terminy/suchy-las)

Zapraszamy do zapisów poprzez stronę internetową lub telefonicznie
poznan@malyinzynier.pl

Biuro obsługi klienta czynne w godzinach 9.00-17.00

Szczegółowe informacje:

Wakacyjna nauka gry na pianinie

27.06-31.08

Godz. ustalane indywidualnie

Wiek: od 7 roku życia, również dla dorosłych

Poznaj świat teorii muzyki, zapisów nutowych, naucz się grać ze słuchu czy improwizacji, ćwicz pamięć, koncentrację także w trakcie wakacji. Muzyka wyostrza wrażliwość, kształtuje osobowość, rozwija wyobraźnię i uczy samodzielnego myślenia. Wakacje to świetny czas by skupić się na rozwijaniu swojej pasji, nauki nowych umiejętności czy rozpoczęcia przygody z muzyką.

Zajęcia prowadzi: Agata Kicińska

Zapisy: 602 273 861, pianoteka-studio@wp.pl