Pan Poeta Show – Głośne Czytanie Bajek

02/06/2019

2 czerwca 2019 r. o godz. 11.00 wszystkich najmłodszych serdecznie zapraszamy do Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Suchym Lesie na spotkanie z Panem Poetą, niezwykle energicznym bajkopisarzem. W ten niedzielny poranek Pan Poeta w okularach, w koszuli z muszką oraz ze swymi pacynkami zabierze nas w świat pełen dziecięcych wyzwań. Poznamy Kurę, która jest ogromnym łakomczuchem i choć bardzo pragnie schudnąć to kocha siebie taką jaką jest. Bo ważne jest przecież, żeby siebie akceptować. Wróbelek natomiast spróbuje nam wytłumaczyć dlaczego nie można być egoistą. Z Krukiem, co krakał pokraknie nauczymy się troszkę języka obcego. Bez niego przecież nie można się czasami porozumieć z innymi. Kaczka wypowie się na temat ubioru oraz tego, że nie jest on wcale najważniejszy. Co nie znaczy, że nie ma być go wcale. Oj nie, nie.. Jak to mówią nie szata zdobi człowieka, a jego wnętrze. O tym jak ważna jest przyjaźń i pomaganie innym opowie nam Paw, który miał ogon z przyjaźni. Okazuje się, że zwierzęta mogą nas nauczyć bardzo wielu rzeczy i być pomocne w rozwiązywaniu różnych problemów. Zapraszamy zatem wszystkich na Głośne Czytanie Bajek, które poprowadzi Pan Poeta. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny za okazaniem zaproszenia dostępnego do odbioru w Bibliotece Publicznej Gminy Suchy Las, ul. Szkolna 16.