Program półkolonii jest organizowany przez Centrum Kultury i Bibliotekę Publiczna, a realizowany przez Fundację Dzieci Tańca we współpracy ze Szkołą Ruchu i Tańca KONTRAST i jest skierowany do dzieci, które pragną rozwijać swoje zamiłowania taneczne oraz do dzieci, którzy chcą odkryć siebie i poszukują nowych pasji.

Poprzez zabawę dajemy dzieciom możliwość spróbowania swoich sił w różnych technikach tanecznych i różnych dziedzinach artystycznych. Program „ODKRYWCY I ZDOBYWCY” to również promocja zdrowego trybu życia, pobudzanie zainteresowań, wspomaganie rozwoju ruchowego i kondycji dzieci.

Zapewniamy 8-godzinną opiekę od 8.00 do 16.00, od poniedziałku do piątku pod okiem doświadczonych wychowawców i profesjonalnych instruktorów tańca/akrobatyki oraz artystów-plastyków. Zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 15 lat. W zależności od ilości zgłoszeń turnusy są podzielone na dwa przedziały wiekowe: 7-11 lat oraz 12-15 lat.

ORGANIZUJEMY:
– pięć tygodniowych turnusów: 02.07-06.07; 09.07-13.07; 06.08-10.08; 20.08-24.08; 27.08-31.08;
– turnusy z podziałem na dwa przedziały wiekowe: 7-11 lat oraz 12-15 lat;
– w każdym turnusie dzień tematyczny (np., „W Zatoce Piratów”, „W Zwierzogrodzie”, „W Krainie Baśni i Legend”, „W Hollywood”, „W Laborato-rium Dextera”).
ZAPEWNIAMY:
– autorski program zajęć taneczno-artystycznych;
– prowadzenie zajęć przez wykwalifikowanych instruktorów i pedagogów od 8.00 do 16.00;
– trzy pełnowartościowe posiłki dziennie (śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek);
– atrakcyjną wycieczkę podczas każdego turnusu;
– piątkowe występy i pokazy dla rodziców.
PROPONUJEMY:
– zajęcia taneczne (1,5 godz.);
– zajęcia akrobatyczno-gimnasty-czne (1,5 godz.);
– zajęcia artystyczne (1,5 godz.), w tym: sztuka wystąpień publicznych, malowanie na szkle/tkaninie, ceramika, handmade, wyrób biżuterii, ozdabianie świec, lalkarstwo, origami;
– zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej i nauki języka migowego

Na zakończenie półkolonii zostaną wyłonieni zwycięzcy konkursów organizowanych w ciągu turnusu oraz rozdane dyplomy.

W trakcie półkolonii oprócz zajęć taneczno-gimnastycznych, dzieciom zostaną zaproponowane zajęcia artystyczne, m. in.. z:

·         sztuki wystąpień publicznych ·         lalkarstwa
·         malowania na szkle/tkaninie ·        ceramiki
·         zdrowego odżywiania ·        handmade
·         pierwszej pomocy ·        rysunku
·         produkcji mydełek ·        wyrobu biżuterii
·         języka migowego ·        ozdabiania świec

Wybór zajęć artystycznych będzie uzależniony od grupy wiekowej oraz zainteresowań i preferencji uczestników.

Przykładowy grafik zajęć w trakcie tygodniowego turnusu:

Całkowity koszt udziału w tygodniowym turnusie – 500 zł/os.

Przewidziana jest 10% zniżka dla rodzeństwa oraz 10% zniżka dla osób uczestniczących w drugim (lub kolejnych) turnusie. Rabaty nie sumują się.

Promocja przy płatności do 1 .06.2018 r.  – 470 zł/os!

Promocje nie łączą się

ZAPISY: Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las, ul. Szkolna 16, tel. 61 25 00 400, kontakt@osrodekkultury.pl

Podstawą uczestnictwa w półkolonii jest zapisanie, opłacenie (na 2 tyg. przed turnusem) i dostarczenie do CKiBP karty uczestnictwa (dostępna w CKiBP i na stronie niebawem).

Maksymalna liczba uczestników – 20 osób. Minimalna – 12 osób. Przy mniejszej ilości zgłoszeń organizator może odwołać turnus.

Lokalizacja wydarzenia

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las