O.S.T.R. koncert na powitanie lata

23/06/2016

O.S.T.R. tło

23 czerwca zapraszamy do sali widowiskowej Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Suchym Lesie na koncert O.S.T.R. promujący jego najnowszy  album „Życie po śmierci”.

O.S.T.R. to jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Muzyk, producent, instrumentalista, raper. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w obranym kierunku artystycznym. Na scenie hip-hopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko.

Na poprzedniej płycie „Podróż zwana życiem” O.S.T.R. podsumował swoje artystyczne i osobiste dokonania. Premiera płyty o tak autobiograficznej wymowie zbiegła się z rewolucją w życiu osobistym muzyka. Poważna, zagrażająca życiu choroba sprawiła, że O.S.T.R musiał przewartościować swoje dotychczasowe dokonania. Stąd tytuł jego nowego albumu – wymowne „Życie po śmierci”. Sam artysta nieraz powtarzał, że jego „kolejna płyta to najbardziej osobista płyta w karierze”. Najnowsza jest najbardziej osobista w szczególny sposób. O.S.T.R. jest po przejściach, które ukształtowały go na nowo. To nowa definicja drogi artystycznej i osobistej.

Muzycznie za album odpowiada tradycyjnie ekipa Killing Skills, którą obok O.S.T.R. tworzą holenderscy producenci i kompozytorzy Chris Van Rootselaar i Jaap Wiewel. Same prace studyjne nad mixem albumu trwały ponad pół roku, co gwarantuje ponownie bezprecedensową jakość produkcji na polskim rynku. Całość swoimi cutami wsparł DJ Haem, który również pojawi się na scenie w CKiBP.

23 czerwca 2016 r., godz. 19.00

Sala widowiskowa CKiBP

Suchy Las, ul. Szkolna 16.

Bilety: 35/30 zł (N/U) do nabycia w sekretariacie CKiBP (pon.-pt. w godz. 9.00-17.00) i na www.bilety24.pl w cenie 38,50/33 (N/U).