Lao Che

07/12/2018

7 grudnia o godz. 19.00 w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej w Suchym Lesie zespół Lao Che wyśpiewa nam swoją Wiedzę o Społeczeństwie.

Na najnowszej płycie zespół sięga do brzmień mogących kojarzyć się z muzyką rozrywkową lat osiemdziesiątych jednak podanych w charakterystyczny dla twórczości zespołu przetworzony sposób, nawiązujący do wielu gatunków muzycznych. Za produkcję płyty ponownie odpowiada Piotr Emade Waglewski oraz Filip Wieża Różański.

Tytułowa Wiedza o Społeczeństwie to saga o ludzkich perypetiach. Poczynania ludzi – ich słabości, obawy, wątpliwości, uczucia, spostrzeżenia i marzenia ukazane z perspektywy Człowieka, Polaka, Ziemianina.

7 grudnia 2018 r., godz. 19.00
Sala widowiskowa CKiBP
Suchy Las, ul. Szkolna 16.
Bilety: 50/40 zł (N/U) do nabycia w sekretariacie CKiBP (pon. 9.30-17.30, wt.-pt. 8.00-16.00) oraz na www.bilety24.pl.