Kuba Badach. Koncert „Tribute to Andrzej Zaucha”

13/09/2014

Piosenki Andrzeja Zauchy są niepowtarzalne, któż nie zna takich hitów jak “Byłaś serca biciem”, “Zielono mi” czy “Czarny Alibaba”? ”? Rok od oficjalnego otwarcia Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy Suchy Las zapraszamy na wyjątkowy koncert wyjątkowo wrażliwego artysty – Kuby Badacha, który wraz z zespołem przypomni nam twórczość Andrzeja Zauchy w autorskich aranżacjach.

Badach - plakat

Repertuar koncertu obejmie utwory polskiej legendy sceny muzycznej Andrzeja Zauchy w nowych autorskich aranżacjach Jacka Piskorza i Kuby Badacha. Materiał, który zostanie zaprezentowany podczas koncertu został wydany na płycie Kuby Badacha „Tribute to Andrzej Zaucha. Obecny”.

Kuba Badach – muzyk wszechstronny- wokalista, instrumentalista, kompozytor, aranżer i producent muzyczny, znany m.in. ze współpracy z Robertem Jansonem przy albumie „Trzeci Wymiar” i frontman zespołu Poluzjanci, wielokrotnie nagradzany, w tym dwukrotnie Fryderykiem jako wokalista roku. We wczesnej młodości miał okazję poznać Andrzeja Zauchę i do dzisiaj pozostaje pod wrażeniem jego talentu. „To moje podziękowanie dla Zauchy. Nie wiem, być może machnąłby ręką zniesmaczony, słysząc słowo „hołd”… Ale to zaszczyt śpiewać jego utwory”- opowiada Kuba Badach.

13 września, godz. 19.00

Sala widowiskowa

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las

Ul. Szkolna 16, Suchy Las