Jak co roku zapraszamy przedszkola, szkoły, kółka zainteresowań, całe rodziny, dzieci, dorosłych, dużych i małych konstruktorów do wzięcia udziału w naszym konkursie na Szopkę Bożonarodzeniową. Liczą się pomysłowość i oryginalność przy jednoczesnym nawiązaniu do tradycji i kanonu szopki bożonarodzeniowej. Materiał i technologia wykonania prac są dowolne, ogranicza Was tylko wyobraźnia i… regulamin, który wraz z kartą zgłoszeniową dostępny jest poniżej. UWAGA! PROSIMY ZWRÓCIĆ SZCZEGÓLNA UWAGĘ NA INFORMACJĘ DOTYCZĄCĄ MAKSYMALNYCH ROZMIARÓW SZOPEK!

Karta Zgłoszeniowa i Regulamin Konkursu 2017

Szopki będzie można dostarczyć do siedziby organizatora (Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Suchym Lesie, ul. Szkolna 16) w dniu 11 grudnia w godz. 9.00-18.00. Wręczenie nagród odbędzie się tradycyjnie podczas Sucholeskiej Noelki 16 grudnia.