Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

02/11/2017 - 16/12/2017

Jak co roku zapraszamy przedszkola, szkoły, kółka zainteresowań, całe rodziny, dzieci, dorosłych, dużych i małych konstruktorów do wzięcia udziału w naszym konkursie na Szopkę Bożonarodzeniową. Liczą się pomysłowość i oryginalność przy jednoczesnym nawiązaniu do tradycji i kanonu szopki bożonarodzeniowej. Materiał i technologia wykonania prac są dowolne, ogranicza Was tylko wyobraźnia i… regulamin, który wraz z kartą zgłoszeniową dostępny jest poniżej. UWAGA! PROSIMY ZWRÓCIĆ SZCZEGÓLNA UWAGĘ NA INFORMACJĘ DOTYCZĄCĄ MAKSYMALNYCH ROZMIARÓW SZOPEK!

Karta Zgłoszeniowa i Regulamin Konkursu 2017

Szopki będzie można dostarczyć do siedziby organizatora (Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Suchym Lesie, ul. Szkolna 16) w dniu 11 grudnia w godz. 9.00-18.00. Wręczenie nagród odbędzie się tradycyjnie podczas Sucholeskiej Noelki 16 grudnia.

WYNIKI KONKURSU NA SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

Bardzo cieszymy się,  że Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Na tegoroczny konkurs dotarło do nas aż 60 szopek! Twórcy zaskakują pomysłowością oraz rodzajami materiałów użytych do wykonania szopek, więc i tym razem Komisja konkursowa nie miała łatwego zadania w wybraniu tych „naj”.

Wszystkie szopki, które zostały nagrodzone oraz wyróżnione oglądać można od dzisiaj do 8 stycznia w gablocie zewnętrznej na dziedzińcu CKiBP, natomiast wszystkie pozostałe szopki czekają na odbiór do 15 grudnia (informacja w szatni)!

W dniu 12 grudnia zebrała się na obrady Komisja konkursowa w składzie:

1. Ksenia Starzyńska – przewodnicząca,
  2. Krzysztof Pilas – członek komisji,
  3. Tadeusz Wieczorek – członek komisji

Sekretarz komisji: Malwina Janas

po obejrzeniu i ocenie wszystkich prac dostarczonych przez uczestników konkursu, stosując kryteria oceny zawarte w regulaminie,
postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

– w kategorii PRACE ZBIOROWE

• dzieci do lat 5

– nagrodę główną otrzymała grupa „Pszczoły” z Przedszkola w Biedrusku

– wyróżnienie otrzymała grupa „Misia Uszatka” z Przedszkola Leśnych Ludków w Suchym Lesie oddział w Złotnikach

• dzieci w wieku 6-9 lat (klasa I-III)

– nagrodę główną otrzymała 13 Gromada Zuchowa „Mali strażacy” z Golęczewa

– wyróżnienie otrzymała grupa świetlicowa z Zespołu Szkół im. o. Mariana Żelazka w Chludowie filia w Golęczewie

• dzieci w wieku 10-12 lat (klasa IV-VI)

– nagrodę główną otrzymała: Świetlica Opiekuńczo-Wychowawcza w Golęczewie

– wyróżnienie otrzymała: Świetlica Opiekuńczo-Wychowawcza w Suchym Lesie

• młodzież 13-18 lat

– nagrodę główną otrzymali: Magdalena i Marcin Łuczak

• powyżej 18 lat

brak zgłoszeń w tej kategorii

• rodzinne (wielopokoleniowe)

– nagrodę główną otrzymała: rodzina Polaszewskich z Zielątkowa

– wyróżnienia otrzymały:

rodzina Kubiaków z Suchego Lasu

rodzina Woźniaków z Suchego Lasu

– w kategorii PRACE INDYWIDUALNE

• młodzież powyżej 12 lat

– nagrodę główną otrzymała: Weronika Hedrych

– wyróżnienia otrzymali:

Michalina Woźniak

Zofia Polichnowska

Matylda Rucińska

• dorośli powyżej 18 lat

– nagrody głównej nie przyznano

– wyróżnienia otrzymały:

Marta Dybała z Chludowa

Stanisława Zuban z Suchego Lasu

Wszystkim gratulujemy i już teraz zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie!

Nagrody zostaną wręczone podczas Sucholeskiej Noelki w najbliższą sobotę (16 grudnia) ok. godziny 17.00. Serdecznie zapraszamy!