Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową

Pomimo wszelkich przeciwności otaczającego nas świata, niezmiennie, jak co roku, Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna zaprasza Was do udziału w Konkursie na Szopkę Bożonarodzeniową. Podobnie jak w latach ubiegłych, konkurencja będzie odbywała się w różnych kategoriach wiekowych w grupach oraz indywidualnie.

Zapraszamy dzieci i młodzież z przedszkoli, szkół, zajęć pozaszkolnych, przyjaciół, ale także całe rodziny, seniorów, dużych i małych konstruktorów do wzięcia udziału w konkursie na Szopkę Bożonarodzeniową. Najważniejsza jest pomysłowość i oryginalność, przy jednoczesnym odwołaniu do tradycji. Materiał i technologia wykonania prac są dowolne, ale sugerujemy rozwiązania ekologiczne. Ogranicza Was tylko wyobraźnia!

W tym roku CKiBP również przewidziało nagrody finansowe. Zwycięzcy każdej kategorii wiekowej otrzymają 700 zł w przypadku prac zbiorowych i 500 zł w przypadku prac indywidualnych. W tym roku zapraszamy również do zabawy na facebooku CKiBP! Szopka, która otrzyma najwięcej polubień pod zdjęciem zamieszczonym na naszym profilu, otrzyma nagrodę publiczności.

Szopki należy dostarczyć do Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Suchym Lesie przy ul. Szkolnej 16 w terminie 1-11 grudnia (od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-14:00). Wyniki ogłosimy 18 grudnia, a na Święta wszystkie szopki będą mogły wrócić do właścicieli.

Regulamin i Karta Zgłoszeniowa 2020