Koncert zespołu Gospel Joy

26/01/2014

Gospel Joy z gościnnym udziałem Natalii Niemen, Mate.O i Beverly Minor

Profesjonalne brzmienie, wielka pasja, niespotykana radość i energia – to esencja koncertu Gospel Joy, który odbędzie się 26 stycznia o godz. 17.00 w Sali Widowiskowej Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Suchym Lesie. Nie będzie to koncert tylko jednego chóru, poza Gospel Joy, półfinalistą ubiegłorocznego Mam Talent, na scenie pojawią się też Kids Gospel Joy, Teens Gospel Joy i Sucholeski dziecięcy chór gospel.

Nie zabraknie też gości specjalnych, a będą to Natalia Niemen i Mete.O. Natalii Niemen nie trzeba chyba przedstawiać, to śpiewająca z zadziorem kobieta ogień o niesamowitej wrażliwości artystycznej. Podczas każdego występu improwizuje, dzięki czemu każdy koncert z jej udziałem jest wyjątkowym przeżyciem. Mate.O jest za to jednym z najbardziej znanych polskich wokalistów muzyki chrześcijańskiej, a utwory jego autorstwa często śpiewane są podczas mszy młodzieżowych. Wspólnie z Natalią śpiewają o radości jaką daje życie rodzinne.

Będziemy mieli też okazję posłuchać energetycznej muzyki gospel prosto z serca Ameryki dzięki Beverly Minor. Ta czarnoskóra wokalistka, od najmłodszych lat śpiewała podczas tradycyjnych nabożeństw pełnych energii, rytmu i ruchu, co sprawia, że jest to dla niej naturalna forma wyrażania emocji.

– Jej skromna postura sprawia, że po wejściu na scenę zaskakuje naturalne czarne brzmienie potężnego głosu, który wręcz wciska słuchaczy w krzesła. Beverly Minor można nazwać ambasadorką muzyki gospel, ponieważ cały czas jest w podróży po świecie, również do krajów gdzie ten rodzaj muzyki w ogóle nie jest znany.Koncertowała m.in. w Izraelu, Egipcie, Anglii, Niemczech, Francji, Węgrzech, Austrii, Rumunii, Chile, Argentynie, Kostaryce. – mówi Agnieszka Tomaszewska, chórmistrzyni Gospel Joy.

Zapraszamy na ten niezwykły koncert do Sali Widowiskowej Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Suchym Lesie 26 stycznia o godz. 17.00. Bilety w cenie 50 zł do nabycia w sekretariacie CKiBP przy ul. Szkolnej 16 oraz na www.bilety24.pl.

Dzieci do 6 roku życia wchodzą na koncert bez biletu.

Osoby, które kupiły bilet na koncert w cenie 70 zł, proszone są o zgłoszenie się do sekretariatu CKiBP. Bilety te zostaną wymienione na nowe w cenie 50 zł, a nadpłata zostanie zwrócona. Za utrudnienia przepraszamy!