Koncert Ostatkowy

25/02/2020

Koncerty Ostatkowe Orkiestry Dętej z Chludowa to już nasza sucholeska tradycja. Tym razem spotkamy się na koncercie w Gminnym Ośrodku Sportu przy ul. Szkolnej 20. Podczas koncertu zostanie wręczona nagroda Dębowego Liścia za zasługi dla Gminy Suchy Las.

Orkiestra Dęta z Chludowa gromadzi w swoich szeregach ludzi, którzy kochają muzykę, amatorów często uczących się samodzielnie, których niesamowity upór, chęci i czas poświęcony na wielogodzinne ćwiczenia przyczyniły się do pięknego dorobku jakim jest ponad 70 lat istnienia chludowskiej Orkiestry Dętej. Pasja muzykowania często jest przekazywana z pokolenia na pokolenie, a ta skarbnica doświadczeń przekłada się na coraz większą różnorodność prezentowanego repertuaru.

25 lutego 2020 r., godz. 19.00
Gminny Ośrodek Sportu
Ul. Szkolna 20, Suchy Las
Bilety wyprzedane

Ostatki to okazja do świetnej zabawy i niesamowitych muzycznych wrażeń! U nas, przy okazji Koncertu Ostatkowego z Orkiestrą Dęta z Chludowa, także do wsparcia i pomocy dla 6-letniego chłopca, Jasia Woźniaka. Jaś choruje na raka mózgu, a jedynym ratunkiem jest leczenie w klinice w Zurychu, którego koszt wyniesie 3 mln złotych.

W dniu koncertu w Hali GOS pojawią się wolontariusze z puszkami i każdy będzie miał szansę dorzucić się do leczenia Jasia. Liczymy na Wasze gorące serca!

Zachęcamy do wsparcia zbiórki również przez poniższą stronę: https://www.siepomaga.pl/jasiek