Koncert Noworoczny grupy VOX

05/01/2018

Pierwszym koncertem, którym Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Suchym Lesie rozpoczną Nowy Rok 2018. będzie występ zespołu VOX. Koncert odbędzie się 5 stycznia o godz. 19.00 w sali widowiskowej.

VOX to artyści najwyższej próby. Od niemal 40 lat tworzą zgrany zespół, który zachwyca harmonią głosów i energią sceniczną. Przez lata działalności zespół występował na scenie z wieloma artystami światowego formatu, takimi jak: Bad Boys Blue, Shakin Stevens, Betty Dorsey, Helena Vondrackova czy Karel Gott. Przez długie lata pracował z najlepszym big bandem w Europie – orkiestrą Gustava Broma, czego owocem była wspólna płyta Sing Sing Sing – składanka największych standardów jazzowych, swingowych i gospeli.

Dziś koncerty grupy VOX cieszą się ogromnym zainteresowaniem i uznaniem publiczności w każdym wieku. Grupa ma w repertuarze swoje największe przeboje, jak choćby Bananowy Song, Szczęśliwej drogi już czas, czy Rycz mała, rycz, ale także utwory z gatunków pop, funk i rock oraz kolędy i pastorałki.

Perfekcja wykonania, najwyższy poziom aranżacji muzycznych i wokalnych, niezwykła charyzma VOXów oraz wspaniały kontakt z publicznością – wszystko razem sprawia, że koncerty z ich udziałem są wyjątkowym przeżyciem i ucztą muzyczną dla fanów bez względu na wiek.

5 stycznia 2018 r., godz. 19.00

Sala widowiskowa CKiBP

Suchy Las, ul. Szkolna 16.

Bilety: 50/40 zł (N/U) do nabycia od 1 grudnia w sekretariacie CKiBP (pon.-pt. godz. 9.00-17.00) oraz na www.bilety24.pl.