Kobiety Sztuki – pokaz_02

27/10/2017

Zapraszamy na kolejny pokaz z cyklu Kobiety Sztuki, który odbędzie się 27 października o godzinie 19.00 w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej Gminy Suchy Las.

Florence Foster Jenkins kochała muzykę ponad życie. Niestety bez wzajemności. Natura obdarzyła ją słuchem i głosem, które nawet głuchego doprowadziłyby do rozpaczy. Florence jednak pragnęła śpiewem podbić świat i w pewnym sensie jej się to udało. Jako dziedziczka sporej fortuny i narzeczona St Clair Bayfielda – brytyjskiego aktora arystokraty posiadała atuty, przy których jej brak talentu wydawał się nieistotną przeszkodą. Dzięki heroicznym staraniom ukochanego udawało się jej występować na Broadwayu i nagrywać płyty, a przede wszystkim wciąż wierzyć w swój dar. Jednak gdy zapragnęła ukoronować swój tryumf koncertem w słynnym Carnegie Hall nawet Bayfield wpadł w panikę. Ale czegóż nie robi się dla ukochanej.

Partner projekcji:

27 październik 2017 r., godz. 19.00

Sala widowiskowa CKiBP

Suchy Las,
ul. Szkolna 16

WSTĘP WOLNY – wejściówki do pobrania w sekretariacie CKiBP (pon.-pt. w godz. 9.00-17.00).

Ilość miejsc ograniczona

Zapraszamy serdecznie na sens oraz do śledzenia cyklu Kobiety Sztuki w kolejnych miesiącach.:)