Kino samochodowe

05/06/2020 - 05/06/2020

Wszystkich, którzy chętnie wybiorą się w dalszą filmową podróż, zapraszamy w drogę razem z Veroną i Burtem. Mają po 33 lata i są razem od czasu studiów. Uświadamiają sobie, że nic nie trzyma ich w miejscu, w którym obecnie mieszkają, więc na 3 miesiące przed narodzinami dziecka wyruszają w drogę, na poszukiwanie oazy, w której będą mogli założyć własny dom. Jak będzie przebiegała ich droga, możecie przekonać się podczas seansu kina samochodowego, które odbędzie się na parkingu przy basenie 5 czerwca o godz. 21:30. Para na życie to wesoły film o miłości, uczuciach i szczęściu, jakie mogą ofiarować sobie zakochani.

Jeżeli chcecie wybrać się z nami w tę podróż, pamiętajcie o najważniejszych zasadach:

– kino jest darmowe, ale obowiązują zapisy telefoniczne od 1.06 w godz. 9.00-15.00– pytamy o imię i nazwisko oraz numer rejestracyjny pojazdu, ilość miejsc ograniczona,

– w samochodzie mogą przebywać tylko dwie osoby,

– jeżeli chcecie uchylić czy otworzyć okno – konieczne są maseczki,

– przy wjeździe mierzymy temperaturę

Para na życie reż. Sam Mendes

5 czerwca, godz. 21:30

wstęp wolny – obowiązują zapisy od 1 czerwca (tel. 612500400 / 402)

parking przy basenie Octopus od ul. Obornickiej

Suchy Las, ul. Szkolna 18