Karmelek – Głośne czytanie bajek

09/02/2020

Pewnego razu w jednej z wiejskich zagródek pojawia się ktoś zupełnie nowy. Zagrodowe zwierzęta przyzwyczajone do codziennego beczenia, muczenia i piania za nic nie mogą zidentyfikować nowego dźwięku. Okazuje się, że współtowarzyszem ich podwórkowego życia będzie odtąd niewielki kundelek o imieniu słodkim jak Karmelek. Jeżeli chcecie poznać historię tego nieco zagubionego psiaka to serdecznie wszystkich najmłodszych zapraszamy 9 lutego 2020 r. o godz. 11.00 do Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Suchym Lesie na głośne czytanie bajek. W rolę tytułowego Karmelka z książki Marty Guśniowskiej wcieli się Piotr Witoń. Wstęp za okazaniem bezpłatnego zaproszenia dostępnego do odbioru w Bibliotece Publicznej.