Julia Pietrucha „Parsley”

02/04/2017

Jesteśmy czujni i czekamy z niecierpliwością na koncert Julii Pietruchy 2 kwietnia w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej gminy Suchy Las !

Julia Pietrucha zasłynęła jako aktorka serialowa i filmowa.

W kwietniu 2016 roku samodzielnie wydała swój debiutancki album „Parsley” zainspirowany kilkumiesięczną podróżą po Azji. Płyta zawiera 15 autorskich piosenek w balladowym klimacie pop, z elementami folku i kojącymi dźwiękami ukulele.

Sama Julia o swojej debiutanckiej płycie mówi tak: To album pełen ulotnych chwil mojego życia, słów, które nie chciały pozostać niewypowiedziane i melodii, które udało mi się uchwycić, spisać na odwrocie kartki scenariusza, w poplamionym zeszycie, gdzieś na kolanie, podczas przystanku w długiej podróży.

Gromadziłam je tak przez lata, nucąc najbliższym, oswajając delikatnymi dźwiękami ukulele i pozwalając im zająć ważne miejsce w moim sercu. Teraz jestem gotowa, żeby podzielić się z Tobą, tym co dla mnie najdroższe. Razem z przyjaciółmi udało nam się wystrugać tę drewnianą łódkę, która czasami skrzypiąc, niekiedy przeciekając, płynie w Twoją stronę.

Za chwilę zawita do portu, bądź czujny!

Zapraszamy na koncert.

2 kwietnia 2017 r., godz. 18.00

Sala widowiskowa CKiBP (koncert bez miejsc siedzących)

Suchy Las, ul. Szkolna 16.

Bilety: 45 zł / 35 zł (N/U) do nabycia od 01.02.2017r. w sekretariacie CKiBP

(pon.-pt. w godz. 9.00-17.00) i na www.bilety24.pl