FISZ EMADE TWORZYWO

04/10/2019

Charakterystyczny głos FISZA z towarzyszeniem muzyki EMADE i TWORZYWA 4 października zabrzmi w sali widowiskowej CKiBP.

Po sukcesach wcześniejszych projektów FISZ EMADE TWORZYWO powrócił z nowym albumem Radar. Tym razem panowie sięgają do muzycznego tygla lat 80., inspirując się muzyką disco, ale też rockiem; zarówno klasyczną  Americaną jak i krautrockiem. Z inspiracji wydobywają własne, niepowtarzalne charakterystyczne brzmienie. Znajdziemy tu utrzymane w klimacie lat 80. bity, mocne rockowe solo i syntezatorowe dźwięki, które w rękach znakomitych muzyków z zespołu TWORZYWO oczarowują swoim niezwykłym retro klimatem.

Ta autorska interpretacja muzyki lat 80. zabiera nas w piękną sentymentalną podróż – to  „muzyka drogi“. Z jednej strony daje wytchnienie, z drugiej zmusza do wyostrzenia zmysłów. Nastawienia swojego własnego „radaru”. Melancholijna, ale i ironiczna. Opowiada historie miłosną w trudnych, rozpolitykowanych i niepewnych czasach.

FISZ EMADE TWORZYWO

4.10.2019, godz. 19.00

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy La
ul. Szkolna 16 w Suchym Lesie