Filmowy Dzień Kobiet

08/03/2016

Filmowy Dzień Kobiet

Zapraszamy  w ten wyjątkowy dzień na niecodzienne filmy: Za jakie grzechy, dobry Boże? oraz Młodość w Sali widowiskowej Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Suchym Lesie.

Za jakie grzechy, dobry Boże? 8 marca 2016 r., godz. 17.00

Największy francuski przebój kinowy roku 2015 opowiada o życiu konserwatywnego małżeństwa, które zostaje wywrócone do góry nogami, gdy wybrańcami ich czterech pięknych córek okazują się Żyd, Arab, Chińczyk i wesoły chłopak z serca Czarnej Afryki. Czy to wszystko może skończyć się na ślubnym kobiercu, czy raczej wywoła totalną wojnę domową?

Młodość 8 marca 2016 r., godz. 19.00

Najnowszy film twórcy nagrodzonego Oscarem “Wielkiego piękna”. Paolo Sorrentino przedstawia olśniewającą wizualnie, pełną emocji i błyskotliwego humoru opowieść o gościach luksusowego hotelu u podnóża Alp. Kilka letnich dni, podczas których wyjdą na jaw najgłębsze tajemnice, a wystawione na próbę zostanie powszechne pragnienie wiecznej młodości. w rolach głównych m.in.: Michael Caine, Harvey Keitel, Jane Fonda, Rachel Weisz

Wstęp na seanse jest darmowy!