Detektywistyczna noc w bibliotece

23/09/2016 - 24/09/2016

SLIDER 1

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Suchym Lesie zaprasza dzieci w wieku od 9 do 11 lat na Detektywistyczną noc w bibliotece. W rolę małych detektywów i nie tylko najmłodsi będą mogli wcielić się już 23 września 2016 r. Startujemy o godz. 20.00. Impreza rozpocznie się spotkaniem wszystkich uczestników w holu Centrum Kultury, gdzie będą mieli oni okazję zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi całej zabawy. Następnie młodzi ochotnicy podzieleni zostaną na cztery grupy oraz otrzymają pierwsze wskazówki. Przez najbliższe godziny odbędą pewną wędrówkę rozwiązując przygotowane zagadki detektywistyczne, tropiąc poszukiwanych złodziei. Ale na tym atrakcja się nie kończy… O godz. 8.00 rano wrócimy wszyscy do swych domów wyczerpani po całonocnych intelektualnych zmaganiach, ale wzbogaceni o pewne doświadczenia z zakresu kryminalistyki. Udział najmłodszych w zabawie jest całkowicie bezpłatny!!! Rodzice mogą dokonywać zapisu dzieci na noc w bibliotece tylko i wyłącznie OSOBIŚCIE w Bibliotece Publicznej w Suchym Lesie, przy ul. Szkolnej 16. Szczegółowe informacje dostępne są pod nr tel. 61 25 00 401. Nabór będzie otwarty od 31 sierpnia 2016 r. lub do wyczerpania miejsc.

UWAGA: Z DNIEM 05.09.2016 LISTA UCZESTNIKÓW NOCY ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA Z POWODU WYCZERPANIA MIEJSC.