„Cztery strony kobiety” – recital piosenki aktorskiej Magdaleny Pawelec

21/03/2017

Już 21 marca, w Światowy Dzień Poezji, o godz. 19.00 zapraszamy na wyjątkowy koncert w wykonaniu Magdaleny Pawelec (wokal) oraz Michała Rukszy (pianino). W programie utwory  do tekstów m.in.: Juliana Tuwima, Agnieszki Osieckiej,  Andrzeja Własta oraz z repertuaru m.in. Kabaretu Starszych Panów czy Edith Piaf.

CSK_slider na główną

Magdalena Pawelec – absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie, śpiewała i tańczyła m.in. w musicalach Siostrunie, skrzypek na dachu, Anna Karenina, Piaf  oraz wielu bajkach muzycznych dla dzieci. W najnowszej realizacji Królowej Śniegu w Teatrze Wielkim w Poznaniu zagrała rolę Kaja.

Michał Ruksza – pianista, kompozytor, studiował w Poznańskiej Akademii Muzycznej. Akompaniator i kierownik muzyczny wielu programów kabaretowych Zenona Laskowika.  Od lat związany z poznańską sceną muzyczną i nie tylko.

21 marca 2017 r., godz. 19.00

Sala widowiskowa CKiBP

Suchy Las, ul. Szkolna 16.

Bezpłatne zaproszenia do odbioru w sekretariacie CKiBP (pon.-pt. w godz. 9.00-17.00)