Cisza jak ta – Koncert

20/01/2017

cisza-jak-ta

Serdecznie zapraszamy do Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy Suchy Las na koncert zespołu Cisza jak ta, który odbędzie się 20 stycznia 2017 r. o godz. 19.00.  Ich poetycko – muzyczna wędrówka nieprzerwanie trwa już od ponad dwunastu lat. W swej twórczości przede wszystkim zajmują się aranżacją muzyczną najbardziej znanych utworów oraz twórczości wartej poznania wielkich poetów polskich. Przedstawiają prozę w znacznie piękniejszej odsłonie, z całą jej poetycką mądrością. Przemierzając brukowanymi uliczkami miast, górskimi szlakami, pokazują świat z całą jego ludzką wrażliwością. Spirytus movens swej wędrówki, czyli o miłości wielu niesamowitych barwach i odcieniach opowiedzą dzięki swym utworom autorskim, ale również poprzez wiersze takich twórców jak Jonasz Kofta, Agnieszka Osiecka, Bolesław Leśmian, Wojtek Bellon, Edward Stachura, Halina Poświatowska czy Wiesław Kwinto – Koczan. W skład formacji wchodzi siedmiu niezwykle utalentowanych muzyków dla których muzyka jest drugim życiem i którzy dzięki niej rozumieją się często bez żadnych słów. Zachęcamy zatem wszystkich do spędzenia wieczoru w Krainie Łagodności z zespołem Cisza jak ta, bo naprawdę warto. Uczestnictwo w koncercie jest bezpłatne. Po odbiór darmowych wejściówek można zgłaszać się do Biblioteki przy ul. Szkolnej 16 w Suchym Lesie.

Gorąco zapraszamy

cisza-jak-ta-fot-www-ciszajakta-art-pl                                                                 (Fot. www.ciszajakta.art.pl)