BODO tanga- spektakl muzyczny na Dzień Babci i Dziadka

21/01/2017

bodo

Już taki jestem zimny drań, Sex appeal to nasz broń kobieca, Umówiłem się z nią na dziewiątą, to tytuły piosenek, które znamy niemal wszyscy – piękne i wpadające w ucho melodie. Melodie, które – o czym być może nie każdy dziś już pamięta – śpiewał przed laty Eugeniusz Bodo, a które przypominy Państwu spektaklem muzycznym „BODO tanga” 21 stycznia 2017r.

Oksana Hamerska i Radosław Elis, aktorzy Teatru Nowego i Teatru Muzycznego w Poznaniu będą nas przekonywać, że nie wszyscy mężczyźni to dranie, że kobiecy sex appeal nie musi być bronią śmiertelną, a godzina dziewiąta nie musi być jedyną, kiedy ONA i ON mogą się spotkać…

Skład zespołu:

Oksana Hamerska – śpiew,

Radosław Elis – śpiew,

Jan Zeyland – fortepian,

Michał Gajda – akordeon,

Krzysztof Samela – kontrabas,

Mirosław Kamiński – perkusja.

BODO tanga wspiera ideowo i finansowo cele Stowarzyszenia Wspierania Sztuki, Edukacji i Terapii ArteFakt.

21 stycznia 2017 r., godz. 17.00

Sala widowiskowa CKiBP

Suchy Las, ul. Szkolna 16.

Bilety: 35/25 zł (N/U) do nabycia w sekretariacie CKiBP (pon.-pt. w godz. 9.00-17.00) i na www.bilety24.pl

Skubas_plakat