Biedruskowiański Piknik Familijny

08/09/2018

Zarząd Osiedla Biedrusko oraz Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las zapraszają na Biedruskowiański Piknik Familijny, który odbędzie się 8 września 2018 przy Domu Osiedlowym w Biedrusku przy ul. Zjednoczenia 4.

W PROGRAMIE:

godz. 10.00 – 13.00 – Rajd z Biedruska na Łysy Młyn (start Dom Osiedlowy),

godz. 15.00 – Oficjalne rozpoczęcie pikniku,

godz. 15.10 – 17.30 – występy „małych” i „większych” artystów: grupa teatralna Akademia Bajek, zespół klubu seniora Dębowy Liść, szkoła tańca Moniki Pyś, zespół folklorystyczny Biedruskowianie, Sardes Arte Lidia Zwolińska, Teatrzyk na luzie,

godz. 17.30 – 19.00 – zespół ABBA MAGIC BAND,

godz. 19.00 – 24.00 – integracyjna zabawa taneczna pod chmurami.

ponadto: konkursy dla dzieci i dorosłych, gry i zabawy, bezpłatny przejazd bryczką, bezpłatne zjeżdżalnie dla dzieci,  poczęstunek, malowanie twarzy, duże bańki, plener malarski, foto budka, giga twister, bezpłatne profesjonalne konsultacje fizjoterapeutyczne, udzielanie porad dotyczących profilaktyki zdrowia w tym min. ergonomii pracy, prowadzenie terapii manualnych oraz masaży, instruktarz ćwiczeń wzmacniających oraz rozciągających, wskazanie indywidualnych planów terapii, bezpłatny pomiar słuchu, bezpieczna przygoda z  Skoda Road Safty, pokaz statyczny sprzętu wojskowego, pokaz pierwszej pomocy realizowany przez JRG Bolechowo.