BADACH

07/12/2019

Zapraszamy na niezwykły koncert Kuby Badacha. Repertuar koncertu obejmuje utwory polskiej legendy sceny muzycznej Andrzeja Zauchy w autorskich aranżacjach Jacka Piskorza i Kuby Badacha. Materiał, prezentowany podczas koncertu został wydany na płycie Kuby Badacha „Tribute to Andrzej Zaucha. Obecny”, która w 2013 roku otrzymała status Złotej Płyty. W tym roku płyta ma już 10 lat! Nikt z nas jednak nie zapomniał urzekających interpretacji utworów Andrzeja Zauchy w wykonaniu Kuby Badacha. Repertuar wciąż zyskuje nowych odbiorców, a starych przysparza o dreszcze.

„To moje podziękowanie dla Zauchy. Nie wiem, być może machnąłby ręką zniesmaczony, słysząc słowo „hołd”… Ale to zaszczyt śpiewać jego utwory…” – Kuba Badach

Kuba Badach, (ur. 24 sierpnia 1976 w Krasnymstawie) – polski muzyk, kompozytor i wokalista, a także aranżer i producent muzyczny. Dwukrotny laureat nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii Wokalista Roku.

7 grudnia 2019, godz. 19.00

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las

Suchy Las, ul. Szkolna 16

bilety w sprzedaży od 4 listopada: 70/50 zł (N/U) do nabycia w sekretariacie CKiBP w pon 9.30-18.30 oraz wt-pt 8.00-16.00 oraz na www.bilety24.pl