ANIA RUSOWICZ – WALENTYNKI 2015

14/02/2015

Z prawdziwą i wielką przyjemnością już teraz zapraszamy Was na wyjątkowy wieczór. Nie musicie  wkręcać się w walentynkowe szaleństwo, żeby posłuchać na żywo rewelacyjnej Ani Rusowicz. Niezwykły klimat, świetna muzyka i oryginalna wokalistka. Oto przepis na udany wieczór. Koncert rozpocznie się o 18.00 w sali widowiskowej CKiBP.

Głos, uroda a do tego muzyka prosto z serca, z serca Ani Rusowicz zabrzmi w walentynkowy wieczór 14 lutego o godz. 18.00 w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej w Suchym Lesie. Rockowa wokalistka, obdarzona uderzająco podobną do matki- Ady Rusowicz- barwą głosu sprawi, że tego wieczoru zakochają się wszyscy bez wyjątku!

„Połowa problemu z odkryciem nowej gwiazdy sceny pop-rockowej jest w jej wypadku załatwiona przez naturę: głos, uroda i poczucie humoru. I one składają się na talent, który wyczuwam nosem na kilkaset kilometrów” – powiedział Zbigniew Hołdys, jeden z wielbicieli talentu Ani Rusowicz.

Ania Rusowicz, córka legendarnych artystów polskiego big bitu – Ady Rusowicz i Wojciecha Kordy od czasu prób śpiewania soulu i koncertów wspomnieniowych poświęconych matce zdecydowanie dojrzała – teraz Rusowicz to rasowa wokalistka rockowa, która śpiewa muzykę, która jej gra w duszy.

Wytrawny odbiorca od razu odkryje, że Ania nie szuka komercji. Jest obecnie jedyną polską wokalistką, śpiewającą prawdziwy big-bit. Jednak droga do tego była wyboista i wiodła przez różnorodne stylistycznie ścieżki muzyczne. W 2011 roku pojawiła się na festiwalu w Opolu z recitalem poświęconym pamięci swojej zmarłej przed 20 lat mamy, Ady Rusowicz i natychmiast zachwyciła opolską publiczność. Pierwsza solowa płyta „Mój Big-Bit”, nad którą pracowała przez kilka miesięcy składa się z dwunastu piosenek. Sześć z nich pochodzi z repertuaru Ady Rusowicz wykonywanych z zespołem Niebiesko-Czarni na przełomie lat 60’ i 70’.  Pozostałe sześć utworów to autorskie dzieło Ani. W ten sposób udowodniła, że posiada najbardziej bigbitowe korzenie w kraju. Doskonale czuje ten styl, komponuje, pisze teksty piosenek, które zapadają w pamięć po pierwszym odsłuchaniu.

Po dwóch latach od debiutanckiej płyty „Mój Big Bit”, obsypanej aż czterema Fryderykami, Ania Rusowicz powróciła z nowym albumem zatytułowanym „Genesis”, tematyką nawiązującym do tego co pierwotne, naturalne, bliskie natury. Jak sama Artystka mówi, „jest odzwierciedleniem jednej z części jej osobowości”. Płyta jest bardziej niepokorna, ale pełna też przepięknych melodii, no i oczywiście wspaniałego głosu Ani.

Zapraszamy na autorski koncert Ani Rusowicz z zespołem, przygotowany specjalnie na tą wyjątkową okazję!

Koncert Ani Rusowicz

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna

Ul. Szkolna 16, Suchy Las

Bilety: 50 / 40 zł

UWAGA! Powyżej 10 os. obowiązuje promocja grupowa – zarówno bilet normalny jak i ulgowy 30% taniej!

w sprzedaży od 7 stycznia w sekretariacie CKiBP oraz na stronie bilety24.pl

3a4s