WYSZYDEŁKUJ SOBIE COŚ Z BAWEŁNIANEGO SZNURKA!

ZAPRASZAMY NA WARSZTATY!

Warsztat przeznaczony jest dla osób nie posiadających doświadczenia oraz dla tych, które chciałyby sobie przypomnieć podstawy szydełkowania. Jeśli szydełkowanie nie jest Ci obce, dołącz do nas i tak. Spędź miło czas w kreatywnym towarzystwie i poszerz swoje umiejętności o nowe techniki.

Jeśli szukasz nowych doświadczeń i pomysłów, interesujesz się projektami DIY, nudzą Cię gotowe propozycje, pragniesz tworzyć… TE warsztaty są właśnie dla Ciebie.

Z nami dowiesz się, czym jest rękodzieło i doświadczysz, dlaczego tak dobrze uwalnia od stresu i uczy cierpliwości.

Przy wsparciu Ani z Zielonego Groszka samodzielnie i własnoręcznie wykonasz modne i funkcjonalne przedmioty sztuki użytkowej w stylu skandynawskim.

 

PODKŁADKI POD KUBKI I TALERZE 

 

30 września, godz. 10.00-12.00

Zapraszamy na warsztat rękodzielniczy, podczas którego nauczysz się szydełkować podkładki pod talerze i kubki, będące modnym i funkcjonalnym elementem wyposażenia wnętrz. Otrzymasz wzór, niezbędne materiały oraz solidne know-how, a dzięki zdobytym umiejętnościom wykonasz kolejne podkładki dla siebie i bliskich.

Jeżeli szydełkujesz i masz swój sprzęt weź go ze sobą! Będą potrzebne: szydełko 8 mm i sznurek bawełniany 5 mm

 Kosz warsztatu: 75 zł z kompletem materiałów / 45 zł z własnymi materiałami

Z samorządową Kartą Dużej Rodziny – zniżka 25%

 

PUFA

28 października, godz. 10.00-13.00
DODATKOWY TERMIN 4 listopada, godz. 10.00-13.00!!!

Zapraszamy na warsztat rękodzielniczy, podczas którego nauczysz się szydełkować pufę/siedzisko, będące modnym i funkcjonalnym elementem wyposażenia wnętrz w stylu skandynawskim.

Podczas warsztatu zaczniesz i wykonasz część projektu – dokończysz go samodzielnie w domu, a jeśli będzie taka potrzeba przy wsparciu prowadzącej. Wypełnieniem pufy będzie profesjonalny wsad z mieszanki tapicerskiej w estetycznym pokrowcu uszytym na wymiar, możesz też przynieść własny.
Podczas zapisywania się na warsztaty (najpóźniej do 20 października) nie zapomnij wybrać koloru pufy, którą stworzysz.

Jeżeli szydełkujesz i masz swój sprzęt weź go ze sobą! Będą potrzebne: szydełko 8 mm, sznurek bawełniany 5 mm i wypełnienie pufy.

Kosz warsztatu: 200 zł z kompletem materiałów/ 125 zł z własnym wypełnieniem pufy/ 50 zł z własnymi materiałami

Z samorządową Kartą Dużej Rodziny – zniżka 25%

 

BIŻUTERIA – NASZYJNIK

25 listopada, godz. 10.00-13.00

Zapraszamy na warsztat rękodzielniczy, podczas którego nauczysz się szydełkować modną biżuterię – naszyjnik.

Otul się biżuterią, którą wykonasz samodzielnie za pomocą kolorowych sznurków i szydełka, a dzięki zdobytym umiejętnościom wykonasz kolejną biżuterię dla siebie i bliskich.

Jeżeli szydełkujesz i masz swój sprzęt weź go ze sobą! Będą potrzebne: szydełko, sznurek i zapięcia do naszyjnika np. karabińczyk i kółeczko.

Kosz warsztatu: 75 zł z kompletem materiałów / 45 zł z własnymi materiałami

Z samorządową Kartą Dużej Rodziny – zniżka 25%

 

Warsztaty przygotowała i poprowadzi Anna Jakubiak 🙂 pasjonatka włóczek i szydełka, projektantka zabawek slow toys, pomysłodawczyni marki Zielony Groszek, która wierzy w polskie rękodzieło, w jego niepowtarzalny i unikalny charakter, a dzielenie się pasją uważa, za sens swojej pracy.
Uwaga: skutecznie infekuje pasją szydełkowania 🙂

www.facebook.com/zabawki.zielonygroszek

www.slowtoys.pl

www.instagram.com/zielonygroszek_slowtoys