Żubr Pompik – Głośne czytanie bajek

12 lutego 2020

8 marca 2020 roku o godz. 11.00 wszystkich najmłodszych serdecznie zapraszamy do Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Suchym Lesie na poszukiwanie pierwszych oznak wiosny z przesympatycznym żubrem Pompikiem i jego przyjaciółmi. Pompik ogromnie cieszy się z przyjścia wiosny, jej wszystkich zapachów i nowych smaków, które jest w stanie zwierzętom zaoferować. Wraz ze swą siostrą Polinką zaczynają odkrywać budzącą się po zimie na nowo do życia przyrodę. Badają najbardziej odległe zakamarki puszczy, w której mieszkają, poznając przy tym coraz więcej nowych przyjaciół. Opowiadania o zawadiackim żubrzyku autorstwa Tomasza Samojlika przytoczy nam na niedzielnym czytaniu bajek Piotr Witoń. Wstęp za okazaniem bezpłatnego zaproszenia dostępnego do odbioru w Bibliotece Publicznej Gminy Suchy Las.

Serdecznie zapraszamy.