Zabierz książkę na wakacje – letni konkurs czytelniczy

29 czerwca 2020

Biblioteka szkolna z SP2 im. Jana Pawła II w Suchym Lesie przygotowała konkurs do którego zapraszamy wszystkich czytelników (uczniów, nauczycieli i pracowników Szkoły), którzy nie wyobrażają sobie wakacji bez dobrej książki. Zasady są proste: podczas wyjazdu wakacyjnego zrób zdjęcie, na którym znajdzie się książka z naszej biblioteki lub Biblioteki Publicznej w Suchym Lesie oraz, co bardzo ważne, specjalna zakładka, która jest dostępna w bibliotece dla każdego, kto zdecyduje się wziąć udział w zabawie.
Celem Konkursu jest promocja czytelnictwa nie tylko w domu i miejscu zamieszkania, ale przede wszystkim tam, gdzie czytanie dobrej książki przysparza wiele przyjemności, czyli na wakacjach.
Konkurs dzieli się na dwie kategorie:
1 – najdalsza odległość wakacyjnego wyjazdu z książką w walizce (na terenie Polski).
2 – najlepsze artystycznie zdjęcie z czytaną, ulubioną książką.
Jedynym warunkiem koniecznym do tego, aby wziąć udział w konkursie jest odebranie z biblioteki specjalnej zakładki, którą należy umieścić w widocznym miejscu. Bez niej nawet najpiękniejsze zdjęcie nie będzie brane pod uwagę podczas rozstrzygania konkursu, a można w nim wygrać ciekawe nagrody.
Nadesłane zdjęcia oceni konkursowe jury. Fotografie o wymiarze 15×20 cm należy dostarczyć lub przesłać do biblioteki szkolnej do 15 września 2020.

UWAGA!!! Ponieważ biblioteka szkolna wkrótce (3 lipca) udaje się na zasłużony wypoczynek 🙂 , na wakacje można zabrać także książki wypożyczone z biblioteki CKiBP w Suchym Lesie. Pamiętajcie, że na konkursowym zdjęciu powinna znaleźć się zakładka (nasza lub z biblioteki publicznej).

Więcej informacji pod linkiem: https://www.facebook.com/114745459963728/photos/a.114788489959425/265255704912702/?type=3&theater