Z Japonii w kosmos

12 kwietnia 2016

SLIDER - Japonia i kosmos

Z okazji zbliżającego się Tygodnia Bibliotek wszystkich najmłodszych zapraszamy na Głośne Czytanie Bajek do Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Suchym Lesie, które odbędzie się 8 maja 2016 roku. O godz. 11.00 wraz z Piotrem Witoniem wybierzemy się w podróż do kraju kwitnącej wiśni – Japonii. Poznamy charakterystyczne domy Japończyków, ich stroje, jedzenie, obyczaje itd. Natomiast wprost z kuli ziemskiej o godz. 12.15 zafundujemy sobie niezapomniany lot w kosmos i to zupełnie za darmo. Przyjrzymy się drodze mlecznej, galaktykom, wielu planetom, a także słońcu. Sprawdzimy również skąd się wzięły słynne Gwiezdne Wojny. Wrażenia z tak dalekiej podróży będą na pewno niezapomniane. Uczestnictwo w niedzielnym czytaniu bajek jest całkowicie bezpłatne, za okazaniem zaproszenia, po którego odbiór można się zgłaszać do Biblioteki przy ul. Szkolnej 16 w Suchym Lesie.

Serdecznie zapraszamy.