wracamy z zajęciami

29 maja 2020

Drodzy goście CKiBP, uczestnicy naszych zajęć,

korzystając z możliwości, jakie stwarza kolejny etap „odmrażania” gospodarki i życia społecznego,    na koniec roku kulturalnego 2019/2020 wracamy z zajęciami edukacyjno-artystycznymi.  Cieszymy się bardzo, że w ten sposób możemy wyjść z czasu przymusowej izolacji. Zajęcia przywracamy po konsultacji z prowadzącymi i oczywiście z uczestnikami, zatem tyle ich będzie, ilu jest chętnych, by brać w nich udział. Wszelkie informacje przekazują koordynatorzy poszczególnym grupom i uczestnikom.

W trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich będziemy stosować zalecenia przekazane nam przez Narodowe Centrum Kultury. Uczestnicy zajęć powinni poruszać się po terenie Centrum w maseczkach. Apelujemy o częste mycie rąk; obowiązuje dezynfekcja rąk przed zajęciami, środkami, które udostępniamy. Zajęcia organizujemy tak, by na jednego uczestnika przypadało 10 m² powierzchni sali, a wszystkie pomieszczenia będą jak najczęściej wietrzone. W przypadku zajęć tanecznych, zalecane jest, żeby w parze tańczyły z sobą osoby, które na co dzień mieszkają razem       w jednym domu, czy mieszkaniu.

Zapraszamy, życzymy przyjemności i satysfakcji.