Stary Bar w Chludowie

4 lutego 2021

Stary Bar wkrótce rusza!

Obiekt, który został pięknie zrewitalizowany zachował z zewnątrz swoją architektoniczną poetykę, a w środku łączy nowoczesność z przytulnością, ale i nutą radości uzyskanej przy pomocy żywych kolorów wnętrz i przedmiotów.

Wyposażyliśmy go w wygodne, funkcjonalne meble, z dedykacją dla wszystkich „lokatorów” budynku, a zatem „Chludowian”, Orkiestry Dętej, Klubu Seniora, Rady Sołeckiej, „Mazelonki” oraz uczestników zajęć plastycznych, teatralnych i muzycznych, które będą prowadzone w Starym Barze.

Osobno trzeba wspomnieć o Kole Gospodyń Wiejskich, które rozgości się także w przestronnej, świetnie wyposażonej w sprzęt gastronomiczny kuchni i wreszcie o Sali widowiskowej, ze sprzętem nagłośnieniowym, oświetleniowym i audiowizualnym.

Oczywiście chcemy Wam jak najszybciej pokazać Stary Bar, a przede wszystkim najszybciej jak się da otworzyć go dla użytkowników. Dziś wirtualnie pokazujemy obiekt, zamieszczając galerię zdjęć.

Ale przekazujemy wszystkim dobrą nowinę: postanowiliśmy, że terminem otwarcia obiektu będzie 21 marca, czyli Pierwszy Dzień Wiosny. Trudno dziś przewidzieć jaka będzie formuła tej uroczystości, czy będzie możliwe zaproszenie gości do środka, czy też na dziedziniec, czy wreszcie będzie możliwe tylko otwarcie online. Tak czy inaczej podajemy termin i zrobimy wszystko, by go dochować.

Do zobaczenia!