Spotkanie autorskie z Mikołajem Golachowskim

13 lutego 2019

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Mikołajem Golachowskim, biologiem, podróżnikiem, doktorem nauk przyrodniczych. Mikołaj Golachowski w swych wyprawach podróżniczych koncentruje się przede wszystkim na polarnych krańcach Ziemi. Dwukrotnie zimował na Polskiej Stacji Antarktycznej im. H. Arctowskiego. Od jedenastu lat poznaje Arktykę, sześć razy dotarł na Biegun Północny. Jest autorem takich książek jak: Pupy, ogonki i kuperki, Gęby, dzioby i nochale oraz Czochrałem antarktycznego słonia. W Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej w Suchym Lesie zaszczyci nas swą obecnością 22 marca 2019, o godz. 18.00. Po darmowe wejściówki na spotkanie należy zgłosić się do Biblioteki Publicznej w Suchym Lesie lub filii bibliotecznej w Chludowie oraz Złotnikach.