Rycerze i smoki – Głośne Czytanie Bajek

22 lutego 2017

CSK_slider na główną

Wszystkich najmłodszych gorąco zapraszamy do sucholeskiego Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej, na kolejne Głośne Czytanie Bajek, które odbędzie się 5 marca 2017 roku o godz. 11:00. Piotr Witoń po raz drugi zabierze nas w podróż z książką autorstwa Christiny Björk i Evy Eriksson. Tym razem odwiedzimy świat siedmiu młodych rycerzy. Dzięki opowiadaniom dowiemy się, że mali chłopcy uczyli się walczyć ze smokami, wyrabiali narzędzia, jeździli konno; musieli też władać mieczem, łukiem czy tarczą. W codziennych naukach pomagały im treningowe smoki i drewniane miecze, a w kluczowych momentach mogli liczyć na zwierzęcych przyjaciół! Każdy z przyszłych pogromców smoków posiadał ukryty talent, dar. Czy to była umiejętność grania na harfie, czy rozumienie mowy zwierząt; tego dowiecie się na Głośnym Czytaniu Bajek.

Jeśli macie tylko ochotę poznać odważnych rycerzy i raczej niegroźne smoki, to udajcie się do Biblioteki przy ul. Szkolnej 16 w Suchym Lesie po darmowe zaproszenia.

Serdecznie zapraszamy.