O wróbelku Elemelku – Głośne Czytanie Bajek

9 sierpnia 2019

Wszystkich najmłodszych i nie tylko serdecznie zapraszamy po wakacyjnej przerwie do Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Suchym Lesie na kolejne spotkanie z cyklu Głośnego Czytania Bajek, które odbędzie się 8 września 2019 r. o godz. 11.00. Wspólnie wyruszymy w świat pełen przygód wraz z małym wróbelkiem Elemelkiem. Każdy zapewne zna tego sympatycznego, aczkolwiek zazwyczaj zdezorientowanego bohatera. W rolę głównej postaci z bajki wcieli się lubiany przez wszystkich i doskonale znany aktor – Piotr Witoń. Uczestnictwo w niedzielnym czytaniu bajek jest całkowicie bezpłatne, za okazaniem zaproszenia, po którego odbiór można się zgłaszać do Biblioteki przy ul. Szkolnej 16 w Suchym Lesie. Serdecznie zapraszamy.